Suvepuhkus Riias – 31.07.-02.08.2020

Suvepuhkus Riias

31.07. – 02.08.2020
Hind: 142 eurot

Riia meelitab ligi turiste igal aastaajal, kuna pakub palju erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks. Kindlasti on paljud Riias käinud erinevatel üritustel ja ekskursioonidel, kuid enamasti on programm tihe ning aega rahulikult uudistamiseks piiratult. Seekord oleme reisile planeerinud nii ühiseid väljasõite ja külastusi, kuid kindlasti jääb seekord rohkem aega omal käel linnaga tutvumiseks ning lihtsalt puhkamiseks!

Suvi on üks parimaid aegu Riia külastamiseks – tule ja naudi seda põnevat linna koos meiega!

1. päev

Väljasõit Tartust (asukoht täpsustamisel) kell 08.30. Alustame sõitu Riia suunal ning teel teeme ka väikse jalasirutuspeatuse. Riiga jõudes külastame esmalt vabaajakeskust-bistrood Lido, kus meil on võimalus lõunatada, väljas aega veeta ning miks mitte külastada mõnda sealset atraktsiooni!

Pärast kehakinnitust suundume edasi Riia vanalinna, kus soovijad saavad minna giidiga vanalinna jalutuskäigule. Vaatame koos üle nii Peetri kiriku, Mustpeade maja, Toomplatsi, Liivlaste väljaku kui ka tutvume majaga Kolm venda. Pärast ekskursiooni külastame aga Riia Moemuuseumi, milles olevad kollektsioonid kuuluvad maailmakuulsale moeajaloolasele ja stilistele Aleksandr Vassiljevile. Lisaks püsiekspositsioonile saab seal vaadata ka ajutist näitust.

Sellega on päeva ametlik osa lõppenud ning suundume majutuma vanalinnas asuvasse nelja tärni hotelli (kahekohalised toad). Seejärel on vaba aeg linnaga tutvumiseks.

2. päev

Hommikusöök. Terve päev on vaba iseseisvalt linnaga tutvumiseks! Õnneks on Riias võimalusi selleks palju, näiteks saab teha jalutuskäigu mööda Daugava jõe äärt, külastada õdusaid kohvikuid ja muuseume ning sõita Hop-on Hop-off bussiga, et näha veel rohkem Riia linna. Samuti tasub külastada Riia keskturgu, mis on omaette elamus või vaadata ringi Riia kaubanduskeskustes. Soovijatega suundume hommikul aga laevasõidule mööda Daugavat.

3. päev

Hommikusöök. Pärast hommikusööki on meil vaba aeg kuni kella 12.00ni, mil lahkume hotellist. Seejärel külastame aga Riia loomaaeda, kus teeme mõnusa jalutuskäigu, et uudistada sealseid asukaid ja eksootilist troopikamaja. Enne tagasiteed koju teeme veel peatuse kaubanduskeskuses Alfa, kus saab lõunatada või viimaseid sisseoste teha. Seejärel võtame aga suuna koju, Tartus oleme tagasi orienteeruvalt kell 20.00.

riga-zooHind sisaldab:

  • bussisõitu mugavustega bussis,
  • giidi/reisisaatja teenust (eesti keeles),
  • 2 ööd majutust vanalinna hotellis,
  • 2 hommikusööki,
  • jalutuskäik vanalinnas giidiga.

Lisatasu eest:

  • laevasõit ca 8 eurot,
  • moemuuseumi külastus ca 6-7 eurot,
  • loomaaia külastus 6 eurot,
  • lisatasu ööbimise eest ühekohalises toas 60 eurot.

Kaasa võtta: reisi lõpuni kehtiv pass või ID-kaart.

Soovitame teha tervisekindlustuse!

Täiendav info ja registreerimine:

E-post: info@flakker.ee
Tel: 55 62 8118


Reisikorraldaja: Flakker OÜ