Puhkus Jurmalas – 14.-16. august 2020

Puhkus Jurmalas

14. – 16. august 2020

Hind: 195 eurot


Suvi, meri, kaunis promenaad, kohvikud ja melu – mis saab veel parem olla üheks mõnusaks puhkuseks? Kõike seda saame nautida Läti kuurortlinnas Jurmalas!

1. päev

Väljasõit on Tartust Vanemuise teatri alumisest parklast kell 8.00. Alustame sõitu Jurmala suunal, teel teeme väikse jalasirutuse peatuse Valmiera lähedal ning seejärel sõit kohe jätkub.

Jurmalasse saabudes läheme väiksele jalutuskäigule ning tutvume linnaga. Vaatame üle linna sümboli, põikame randa ja uudistame kaugemalt kuulsat vabaõhu kontserdisaali. Samuti külastame kunstnik Vitali Jermolaevi säravate maalide muuseumi.

Kell 15.00 suundume aga hotelli nimega Jurmala Spa, mis saab meie peatumispaigaks kaheks ööks:

  • majutume 2-kohalistes tubades,
  • kõigil kolmel päeval on võimalus mõnuleda spaa vee- ja saunakeskuses 2,5 tundi (lahkumispäeval kella 12.00-ni),
  • täiskasvanutele on toas hommikumantlid,
  • rikkalikud hommikusöögid,
  • Wifi.

Soovijad saavad päikest nautida ka Jurmala valge liivaga kaetud rannas, kõhutäidet saab aga nautida hotelli restoranis, rannas või kaunil promenaadil.

2. päev

Hommikusöök. Vaba päev täielikuks puhkuseks! Päeva saab sisustada spaa- ja rannamõnude nautimisega, kohvikute ja restoranide külastamisega ning butiikide, muuseumide või hoopis millegi muu külastamisega.

3. päev

Hommikusöök. Võimalus teha hommikune ujumine rannas või spaas, sest hotellist lahkume alles orienteeruvalt kell 12.00. Sõidame Riiga ning teeme peatuse Riia vanalinnas, kus saame huvilistega minna nautima 1 tunni pikkust laevasõitu mööda Daugavat (lisatasu eest). Lisaks jätame endale aega ka lõunatamiseks. Alustame tagasiteed, Tartus oleme tagasi orienteeruvalt kell 20.00.

Hind sisaldab: bussisõitu, giidi/reisisaatjat, 2 ööbimist hotellis, 2 hommikusööki, spaa külastust.

Lisatasu eest: tervisekindlustus (omal valikul), lõuna- ja õhtusöögid.

Kaasa võtta: ID-kaart või pass.

Soovitame teha tervisekindlustuse endale sobivas kindlustusfirmas!

Info ja registreerimine:

E-post: info@flakker.ee
Tel: 5562 8118


Reisikorraldaja: Flakker OÜ