Perereis “Seikleme üheskoos!” – 16.-17. juuli 2022

Perereis “Seikleme üheskoos!”

16. – 17. juuli 2022

Hind: 120 eurot


Vanaemad-vanaisad, emmed-issid … see reis on mõeldud lastele! Kui täiskasvanud võtavad lapsi reisile kaasa, siis seekord on vastupidi 🙂 Te peate olema väga, väga tublid, et kaasa saada, sest meil saab olema väga tore!


1. päev

Väljasõit Tartust Vanemuise teatri alumisest parklast kell 9.15. Alustame sõitu Otepää suunas ning sõidame Ponimaale, kus on paljude ponide kodu. Pererahvas tutvustab ponisid ja hobuseid, samuti räägitakse nende elust ja tegemistest. Saame ponisid silitada ja hea ilma korral ka ponide seljas sõita. Seal on ka teisi loomi – saame teada, kui pehmed on alpakad, toita lambaid ning ehk saame ka kuulda mis häält teeb eesel.

Järgmiseks suundume Tõrva veemõnulasse (lisatasu eest). Mõned tunnid ujume basseinis, naudime veealuseid massaažijugasid, lebotame mullivannis ja väiksematele on olemas ka veeliug. Tõeliselt vaprad saavad käia saunades ja karastada end külmavee ämbridušiga. Pärast on aega einestada kohvikus (lisatasu).

Järgmiseks suundume Viljandi linna. Esmalt külastame Bonifatiuse Gildi, kus ootab meid majaperenaine – võtame osa ühest toredast töötoast ja teeme midagi põnevat. Viljandis on meil veidi vaba aega linnas jalutamiseks või poodide külastamiseks.

Nüüd on päris õhtu käes ning suundume majutuskohta. Ööbime Kildu külalistemajas 3-5-kohalistes tubades. Seejärel on meil vaba aeg.

2. päev

Hommikusöök. Hommikul pikalt ei põõna, vaid hakkame kohe tegutsema. Sõidame Võhma valgusevabrikusse ehk küünlavabrikusse. Seal saame teada kuidas küünlaid käsitsi valmistatakse, millised head lõhnad on neil küünaldel ja kui suuri või väikseid küünlaid üldse on olemas.

Järgmiseks suundume Piimandusmuuseumisse. Saame teada nii mõndagi piimast, mida sellest tehakse ja samuti meisterdame töötoas ise endale ühe vahva toote.

Pärast seda otsime aga mõne toreda kohviku. Seekord tuleb magustoit enne ja siis alles vaatame, mis selle soolase söögiga üldse saab (lisakulu). 🙂

Alustame kojusõitu. Ilusa ilma korral vaatame, kas saame end veel kuhugi korraks vette kasta ja mõnuleda pisut rannas.

Hind sisaldab: bussisõit, giid-reisisaatja teenus, programmis olevad külastustasud, ööbimine, hommikusöök.

Lisatasu: veemõnula pääse (https://veemonula.ee/hinnakiri/), omal valikul lõuna- ja õhtusöögid.

Kaasa võtta: ujumisriided, saunalina.

Grupi suurus on maksimaalselt 28 reisijat!

Info ja registreerimine:
info@flakker.ee
Tel 55 62 8118


Reisikorraldaja: Flakker OÜ