Osmussaar – Haapsalu – august 2021

Osmussaar – Haapsalu

10. – 12. august 2021
17. – 19. august 2021
Hind: 220 eurot


Sõidame uudistama Eesti loodepoolseimat saart – Osmussaart. Saare mõõtmed pole küll suured, aga jalgsi seda läbides võib neid kilomeetreid läbi käia üsna palju. Seepärast otsustasimegi seekord autosafari kasuks.

1. päev

Väljasõit on Tartust Vanemuise teatri alumisest parklast. Alustame sõitu Haapsalu suunas. Teel teeme peatuse Koluvere lossi juures, mida seekord uudistame eemalt, kuid juttu tuleb kindlasti selle ajaloo ühest väga põnevast faktist.

Sealt suundume Ants Laikmaa muuseumisse, kus kohalik giid räägib meile tema elust ja loomingust. Järgmiseks ootab meid aga Haapsalu linn, kus seame ennast sisse majutuskohta, milleks on Endla Apartamendid (2-3-kohalised toad, kus on ka köök). Õhtul on meil vaba aeg enda meelepärase tegevuse nautimiseks – lossi või muuseumide külastamine, näitustega tutvumine või hoopis aja veetmine kohvikutes või rannas.

2. päev

Hommikul kell 9.00 sõidame Dirhami sadamasse, kust väljub paat Osmussaarele. Saarel ootab meid saarevaht lahtise kastiautoga, et alustada autosafari tuuriga, mis kestab orienteeruvalt 3 tundi. Läbime kõik saare olulisemad vaatamisväärsused ning peame saarel ka väikse lõuna. Õhtuks oleme taas Haapsalus, kus on taas vaba aeg õhtu nautimiseks.

3. päev

Vaba hommikupoolik. Kell 12.00 lahkume apartamentidest ja ilusa ilma korral suundume randa. Mõni tund rannamõnude nautimist ning seejärel alustame kojusõitu. Enne linnast lahkumist teeme veel poe või kohviku peatuse.

Hind sisaldab: bussisõit, majutus apartamendis 2 ööd, paadisõit saarele, autosafari, giiditeenus, väike lõunapaus, giid-reisisaatja teenus, käibemaks.

Lisatasu eest: söögikorrad omal käel (apartamendis olemas köök ja külmkapp).

Grupi suurus maksimaalselt 18 inimest!

Täiendav info ja registreerimine:
E-post: info@flakker.ee
Tel: 5562 8118

Reisikorraldaja: Flakker OÜ