Läti lille- ja taimekasvatajate taimeparaad – 30. aprill 2022

Läti lille- ja taimekasvatajate taimeparaad

30. aprill 2022
Hind: 40 eurot


Sigulda taimelaadal osaleb suurel hulgal taimekasvatajaid, kes meelsasti tutvustavad ja müüvad oma toodangut, annavad nõu ning jagavad soovitusi. Kaasa saab osta nii erinevaid lillesibulaid, istikuid, seemneid, käsitööd kui ka kõikvõimalikku muud laadakaupa. Laadamelu meeleolu loovad Sigulda erinevad kultuuritegelased.

Väljasõit on Tartust Vanemuise teatri alumisest parklast kell 07.00.

Lillelaadal on tutvumiseks planeeritud 3 tundi, et ka põhjalikumad huvilised jõuaksid kõigega tutvuda. Nendel, kes ei soovi messil osaleda või kellel kulub selleks vähem aega, on võimalus jalutada ordulossi varemete ja uue lossi juures, külastada kohvikuid, sõita köisraudteel või seigelda seikluspargis (lisatasu eest).

Seejärel sõidame tutvuma Araiši arheoloogilise muuseum-pargiga. Arheoloogilise muuseum-pargi moodustab 9.-10. sajandil latgalite kindlustatud elukoht, keskaegsed lossivaremed ja Meitu saar kivi- ja pronksiaja eluruumide rekonstruktsioonidega, mis asuvad 12 hektari suurusel alal Āraiši järve kaldal.

Enne koduteele asumist peatume Cesises, kus on võimalus õhtustada bistroos (lisatasu) või nautida kohvikus midagi värskendavat. Seejärel alustamegi tagasiteed.

Info Sigulda laada kohta: http://www.staduparade.lv/en/

Hind sisaldab: bussisõit, giid-reisisaatja teenus, muuseum-pargi pääse

NB! Taimelaadale on sissepääs tasuta!

Kaasa võtta: sularaha (eurod), ID-kaart või pass.

Täiendav info ja registreerimine:
E-post: info@flakker.ee
Tel: 5562 8118
Reisikorraldaja: Flakker OÜ