Ida–Virumaa parimad paigad ja spaa külastus – 2.-3. oktoober 2021

Ida-Virumaa parimad paigad ja spaa külastus

2. – 3. oktoober 2021
Hind: 135 eurot


Ida–Virumaal ja Narvas on palju kordi käidud, kuid alati leidub seal ka midagi uut ja põnevat, mis on meie lemmikpaigaks või -tegevuseks saanud. Suundume seda kõike taas uudistama!

1. päev

Väljasõit on Tartust Vanemuise teatri alumisest parklast kell 9.00. Alustame teed Ida–Virumaa suunas. Esimene peatus Kuremäe klooster. Seal on võimalus kulgeda omaette või jalutame üheskoos ning räägime kloostri eluolust, legendidest ja lugudest. Kuremäel on ka kohviku külastamise võimalus.

Järgmiseks suundume kaunisse Sillamäe linna, mis on üha enam tuntust saanud oma kauni promenaadi tõttu. Jalutame ringi ning uudistame Stalini ajastu arhitektuuri ning teeme jalutuskäigu ka mere ääres.

Järgmiseks suundume aga keha hellitama ja päriselt puhkust nautima! Päeva teise poole veedame Narva–Jõesuu Medical Spaas veekeskust ja saunu külastades. Jääme sinna hotelli ka ööbima (2-kohalised toad). Hotelli söögisaalis ootab meid ka õhtusöök.

2. päev

Hommikusöök. Varajased ärkajad saavad nautida hommikust ujumist. Kell 10.30 lahkume hotellist ja suundume Ida–Virumaa pealinna Narva. Seal külastame esmalt Narva Kreenholmi (1,5 h). Liigume mööda Kreenholmi suletud territooriumi, käime vanas tehasehoones, kus on võimalik näha suurt ketrussaali ning tajuda selle tööstuse suurust (läbime 2,5 km).

Seejärel suundume lõunasöögile Narva linnuse juures asuvasse restorani “Rondeel”, kus meil on ühine lõuna (menüü: supp , magustoit, leib määrdega, kohv/tee, kannuvesi).

Järgmiseks oodatakse meid ekskursioonile Victoria bastioni kasemattidesse. Tutvume Narva linna kaitsesüsteemi ajalooga, bastionide kasutamisega sõja ja rahu ajal ning aaretega, mida ainult vähesed uljaspead julgesid otsima minna. Samuti bastionide elanikega, keda võib-olla õnnestub meil ka kohata 🙂 Hiljem järgneb aga vaba aeg ning võimalus külastada põgusalt Narva linnust (lisatasu eest). Alustame tagasiteed.

Hind sisaldab: bussisõit, kloostris ja Sillamäel giidiga jalutuskäik (giid on Inga), Narva–Jõesuu hotellis majutus, sauna- ja veekeskuse piiramatu külastus, jõusaal, hommikumantlid toas, õhtusöök, hommikusöök, hommikuujumine, Kreenholmi ja bastionikäikude külastused giidi saatel, lõuna restoranis Rondeel, käibemaks.

Lisatasu eest: Narva linnuse külastus (iseseisvalt), Kuremäe kohviku külastus.

Kaasa võtta: ujumisriided, veekindlad jalanõud, vahetusjalanõud (siseruumis liikumiseks), ilmastikule vastav riietus, soe jope (kasemattides on temperatuur väga madal), desinfitseerimisvahend, näomask.

NB! Alates 9.08.2021 tuleb lähtuvalt Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutele kõigil täiskasvanutel külastajatel sisenemiseks ette näidata: *vaktsineerimispass; *COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend; *negatiivne COVID-19 testitõend, mis on tehtud kuni 72h enne külastust.

Täiendav info ja registreerimine:
E-post: info@flakker.ee
Tel: 5562 8118

Reisikorraldaja: Flakker OÜ