Balletietendus “Bajadeer” – 12.-13. jaanuar 2024

Balletietendus “Bajadeer”

12.-13. jaanuar 2024 (R-L)
Hind: 130 eurot – välja müüdud!


Tõlge Läti Rahvusooperi kodulehelt: Juba enam kui 100 aastat on publikut köitnud Marius Petipa geniaalne koreograafia templitantsija, graatsilise bajadere Nikki romantilises loos. Tema armastus vapra sõdalase Solori vastu hukkub idamaade ekstravagantses õukonnas, kus kired ja intriigid torkavad surmavamalt kui mürgised maod. Bayadere esiettekanne LNO repertuaaris on särav sündmus. Vaid vähesed balletikompaniid suudavad jõuda nii kõrgele kunstilisele tasemele, et Bayadere lavastada. Nüüd on nende arvuga liitunud Läti Rahvusballett. Lavastus sai Läti gala – aasta auhinna kui parim 2011/2012. aasta hooaja uuslavastus publiku hääletuse järgi.

1. päev

Väljasõit Tartust Vanemuise alumisest parklast kell 10.00. Riiga saabudes vaba aeg vanalinnas jalutamiseks ja lõunatamiseks. Seejärel suundume hotelli “Islande” (2-kohalised toad), et end õhtuseks ürituseks valmis sättida. Õhtul viib meid buss Läti Rahvusooperisse vaatama balletietendust “Bajadeer”. Etendus kestab 2 h 40 min, mille järel viib buss meid tagasi hotelli.

2. päev

Hommikusöök. Hotellist lahkume kell 10.00. Suundume kesklinna piirkonda, kus soovijatel on võimalus külastada Riia keskturgu või vanalinna butiike. Seejärel sõidame mõne suurema kaubanduskeskuse juurde, kus oleks võimalus lõunatada ja teha ka mõningaid sisseoste. Pärast seda alustame koduteed.

Hinnas sisaldub: bussisõit, reisisaatja teenus, etenduse pääse (parter), majutus hotellis, hommikusöök.

Kaasa võtta: ID-kaart või pass.
Kaasa võtta ka midagi näksimist, sest pärast etendust ei ole võimalust poes käia ja kohvikud on suletud! Riia vanalinnas on samuti võimalus toidupoes käia!

Etenduse programm: https://www.opera.lv/en/production/la-bayadere/


Täiendav info ja registreerimine:

E-mail: info@flakker.ee
Tel: 55 62 8118

Reisikorraldaja: Flakker OÜ

This entry was tagged .